Override Node Options (8.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Allow non-admins to override the default publishing options for nodes they can edit.
hu: Adminisztrátori szerepkörrel nem bíró felhasználók számára az általuk szerkesztett tartalmak alapértelmezett közzétételi állapotának felülírásának engedélyezése.

en: Save and publish
hu: Mentés és publikálás

en: Override %type_name published option.
hu: %type_name közzétételi beállításának felülbírálása.

en: Override %type_name promote to front page option.
hu: %type_name címlapra helyezésének felülbírálása.

en: Override %type_name sticky option.
hu: %type_name oldal tetején kiemelt beállításának felülbírálása.

en: Override %type_name revision option.
hu: %type_name új változatként való mentésének felülbírálása.

en: Enter %type_name revision log entry.
hu: %type_name változatinformációjának szövege.

en: Override %type_name authored on option.
hu: %type_name létrehozási dátumának felülbírálása.

en: Override %type_name authored by option.
hu: %type_name létrehozó felhasználójának felülbírálása.

en: Save and keep published
hu: Mentés és megtartás közzétettként

en: Save and unpublish
hu: Mentés és elrejtés

en: Save as unpublished
hu: Mentés rejtettként

en: Save and keep unpublished
hu: Mentés és megtartás rejtettként
