Override Node Options (8.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Save and publish
pl: Zapisz i publikuj

en: Save and keep published
pl: Zapisz i wciąż publikuj

en: Save and unpublish
pl: Zapisz i zakończ publikację

en: Save as unpublished
pl: Zapisz i nie publikuj

en: Save and keep unpublished
pl: Zapisz i wciąż nie publikuj
