Override Node Options (8.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Save and publish
sk: Uložiť a zverejniť

en: Save and keep published
sk: Uložiť a ponechať zverejnené

en: Save and unpublish
sk: Uložiť a nezverejniť

en: Save as unpublished
sk: Uložiť ako nezverejnené

en: Save and keep unpublished
sk: Uložiť a ponechať nezverejnené
