Override Node Options (8.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Allow non-admins to override the default publishing options for nodes they can edit.
uk: Дозволяти не адміністраторам змінювати базові параметри публікації для матеріалів, які вони можуть редагувати.

en: Save and publish
uk: Зберегти та опублікувати

en: Save and keep published
uk: Зберегти та залишити опублікованим

en: Save and unpublish
uk: Зберегти та зняти з публікації

en: Save as unpublished
uk: Зберегти неопублікованим

en: Save and keep unpublished
uk: Зберегти і залишити неопублікованим
