Override Node Options (8.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Permissions
el: Άδειες

en: Save and publish
el: Αποθήκευση και δημοσίευση

en: Save and keep published
el: Αποθήκευση και διατήρηση δημοσίευσης

en: Save and unpublish
el: Αποθήκευση και άρση δημοσίευσης

en: Save as unpublished
el: Αποθήκευση ως μη δημοσιευμένο

en: Save and keep unpublished
el: Αποθήκευση και διατήρηση ως μη δημοσιευμένο
