Override Node Options (8.x-2.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Preview
id: Pratinjau

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Save and publish
id: Simpan dan publikasikan

en: Save and keep published
id: Simpan dan tetap terbitkan

en: Save and unpublish
id: Simpan dan batalkan publikasi

en: Save as unpublished
id: Simpan sebagai bukan dipublikasi

en: Save and keep unpublished
id: Simpan dan tetap tidak dipublikasi
