Override Node Options (8.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Preview
es: Vista previa

en: Permissions
es: Permisos

en: Save and publish
es: Guardar y publicar

en: Save and keep published
es: Guardar y mantener publicado.

en: Save and unpublish
es: Guardar y anular la publicación

en: Save as unpublished
es: Guardar sin publicar

en: Save and keep unpublished
es: Guardar y mantener sin publicar
