Override Node Options (8.x-2.0-beta3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Save and publish
fa: ذخیره و انتشار

en: Save and keep published
fa: ذخیره و منتشر شده بماند

en: Save and unpublish
fa: ذخیره و عدم انتشلر

en: Save and keep unpublished
fa: ذخیره و منتشر نشده بماند
