Override Node Options (8.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Preview
it: Anteprima

en: Permissions
it: Permessi

en: Save and publish
it: Salva e pubblica

en: Save and keep published
it: Salva e mantieni pubblicato

en: Save and unpublish
it: Salva e rimuovi dalla pubblicazione

en: Save as unpublished
it: Salva come non pubblicato

en: Save and keep unpublished
it: Salva e mantieni non pubblicato
