Override Node Options (8.x-2.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Save and publish
fi: Tallenna ja julkaise

en: Save and keep published
fi: Tallenna ja pidä julkaistuna

en: Save and unpublish
fi: Tallenna ja peru julkaisu

en: Save as unpublished
fi: Tallenna julkaisemattomana

en: Save and keep unpublished
fi: Tallenna ja pidä julkaisemattomana
