Override Node Options (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Permissions
he: הרשאות

en: Save and publish
he: שמירה במצב מפורסם

en: Save and keep published
he: לשמור ולהשאיר במצב מפורסם

en: Save and unpublish
he: שמירה במצב לא מפורסם
