Override Node Options (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Save and publish
lt: Išsaugoti ir publikuoti

en: Save and keep published
lt: Išsaugoti ir palikti publikuota

en: Save and unpublish
lt: Išsaugoti ir nebeskelbti

en: Save as unpublished
lt: Išsaugoti kaip nepaskelbta

en: Save and keep unpublished
lt: Išsaugoti ir palikti nepublikuota
