Override Node Options (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Save and publish
nl: Opslaan en publiceren

en: Save and keep published
nl: Opslaan en publiceren

en: Save and unpublish
nl: Opslaan en niet publiceren

en: Save as unpublished
nl: Ongepubliceerd opslaan

en: Save and keep unpublished
nl: Opslaan en niet publiceren
