Override Node Options (8.x-2.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Save and publish
ro: Salvare și publicare

en: Save and keep published
ro: Salvați și păstrați publicat

en: Save and unpublish
ro: Salvați și anulați publicarea

en: Save as unpublished
ro: Salvați ca nepublicat

en: Save and keep unpublished
ro: Salvați și păstrați nepublicat

en: Create tasks that the system can execute.
ro: Creează sarcini pe care sistemul să le poată executa.
