Overview Builder (2.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: - Choose -
bo: - འདེམས་པ། -
