Overview Builder (2.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Tags
sv: Etiketter

en: Overview
sv: Översikt

en: Search
sv: Sök

en: Category
sv: Kategori

en: Requirements
sv: Krav

en: Usage
sv: Användning

en: - Choose -
sv: - Välj -
