Overview Builder (2.0.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ
