Overview Builder (2.0.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Tags
vi: Thẻ

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Usage
vi: Sử dụng

en: - Choose -
vi: - Chọn -
