Overview Builder (2.0.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Overview
da: Overblik

en: Search
da: Søg

en: Category
da: Kategori

en: Introduction
da: Introduktion

en: No results found.
da: Ingen resultater fundet

en: Requirements
da: Krav

en: Usage
da: Brug

en: - Choose -
da: - Vælg -
