Overview Builder (2.0.3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Category
el: Κατηγορία

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Usage
el: Χρήση
