Overview Builder (2.0.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Tags
id: Tag

en: Overview
id: Sekilas

en: Search
id: Pencarian

en: Category
id: Kategori

en: Introduction
id: Pengenalan

en: No results found.
id: Tidak ada hasil

en: Usage
id: Penggunaan

en: - Choose -
id: - Pilih -
