Overview Builder (2.0.4) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Overview
pt: Visão geral

en: Search
pt: Buscar

en: Category
pt: Categoria

en: Introduction
pt: Introdução

en: No results found.
pt: Nenhum resultado encontrado.

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Usage
pt: Uso

en: - Choose -
pt: - Escolha -

en: Example modules
pt: Módulos de exemplo
