Overview Builder (3.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Tags
ar: وسوم

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Search
ar: بحث

en: Category
ar: التصنيف

en: Limit
ar: حد
