Overview Builder (3.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Overview
he: סקירה

en: Search
he: חיפוש

en: Category
he: קטגוריה

en: Limit
he: גבול

en: Usage
he: שימוש

en: - Choose -
he: - בחר/י -
