Overview Builder (3.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Tags
hu: Címkék

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Search
hu: Keresés

en: Category
hu: Kategória

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Limit
hu: Korlát

en: No results found.
hu: Nincs találat.

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Usage
hu: Használat

en: - Choose -
hu: - Választás -

en: Example modules
hu: Példamodulok
