Overview Builder (3.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Search
tr: Ara

en: Category
tr: Kategori

en: Limit
tr: Sınır

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: Usage
tr: Kullanım

en: - Choose -
tr: - Seç -
