Overview Builder (3.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Tags
hr: Oznake

en: Overview
hr: Pregled

en: Search
hr: Pretraga

en: Category
hr: Kategorija

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Usage
hr: Upotreba
