Overview Builder (3.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Tags
cs: Štítky

en: Overview
cs: Přehled

en: Search
cs: Hledat

en: Category
cs: Kategorie

en: Introduction
cs: Úvod

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Usage
cs: Použití

en: - Choose -
cs: - Vybrat -
