Overview Builder (3.0.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Overview
de: Übersicht

en: Search
de: Suche

en: Category
de: Kategorie

en: Introduction
de: Einführung

en: Limit
de: Begrenzung

en: No results found.
de: Keine Ergebnisse gefunden.

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Usage
de: Verwendung

en: - Choose -
de: - Wählen Sie -

en: Example modules
de: Beispielmodule
