Overview Builder (3.0.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Search
gl: Buscar

en: Category
gl: Categoría

en: Introduction
gl: Introdución

en: Usage
gl: Uso
