Overview Builder (3.0.1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Search
lt: Paieška

en: Category
lt: Kategorija

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Limit
lt: Limitas

en: Usage
lt: Naudojimas

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -
