Overview Builder (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Overview
ca: Resum

en: Search
ca: Cerca

en: Category
ca: Categoria

en: Introduction
ca: Introducció

en: Usage
ca: Ús

en: - Choose -
ca: - Escull -
