Owl Carousel (3.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: error
bg: грешка

en: File
bg: Файл

en: Items
bg: Новини

en: Navigation
bg: Навигация

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: notice
bg: известие
