Owl Carousel (3.0.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: error
pt: erro

en: File
pt: Arquivo

en: Items
pt: Itens

en: Loop
pt: Laço

en: Navigation
pt: Navegação

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: Autoplay
pt: Tocar automaticamente

en: About
pt: Sobre

en: notice
pt: nota

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Link image to
pt: Linkar imagem para

en: Nothing
pt: Nada

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagens
