Owl Carousel (3.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: error
tr: hata

en: File
tr: Dosya

en: Items
tr: Öğeler

en: Loop
tr: Döngü

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: About
tr: Hakkında

en: notice
tr: bildirim

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Nothing
tr: Hiçbir şey

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
