Owl Carousel (3.0.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: error
hy: սխալ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: notice
hy: տեղեկացում

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Nothing
hy: Ոչինչ
