Owl Carousel (3.0.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: error
cy: gwall

en: File
cy: Ffeil

en: Items
cy: Eitemau

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: notice
cy: hysbysiad

en: Image style
cy: Arddull delwedd
