Owl Carousel (3.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: error
fil: mali

en: Items
fil: Mga bagay

en: Navigation
fil: Paglalayag

en: notice
fil: paunawa
