Owl Carousel (3.0.1) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: error
hi: त्रुटि

en: File
hi: फ़ाइल

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: notice
hi: नोटिस

en: Image style
hi: छवि शैली

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Image style: @style
hi: छवि शैली: @style

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
