Owl Carousel (3.0.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: error
ja: エラー

en: File
ja: ファイル

en: Items
ja: アイテム

en: Loop
ja: ループ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: About
ja: アバウト

en: notice
ja: 注意

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style

en: Nothing
ja: なし

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
