Owl Carousel (3.0.1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Content
jv: Konten

en: error
jv: salah

en: File
jv: Berkas

en: Items
jv: Item

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani

en: notice
jv: Woro-woro

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Image style: @style
jv: Gayané gambar: @style

en: Nothing
jv: Ora ana
