Owl Carousel (3.0.1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: error
lt: klaida

en: File
lt: Failas

en: Items
lt: Elementai

en: Loop
lt: Ciklas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: notice
lt: pastebėjimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Nothing
lt: Nieko

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius
