Owl Carousel (3.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: error
mn: алдаа

en: File
mn: Файл

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: notice
mn: мэдэгдэл
