Owl Carousel (3.0.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: error
mr: तृटी

en: File
mr: फाईल

en: Navigation
mr: आवागमन

en: notice
mr: सूचना
