Owl Carousel (3.0.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: error
uk: помилка

en: File
uk: Файл

en: Items
uk: Елементи

en: Loop
uk: Цикл

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: About
uk: Про модуль

en: Margin
uk: Відступ

en: notice
uk: сповіщення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Dots
uk: Цятки

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Nothing
uk: Нічого

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено
