Owl Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: next
ta: அடுத்தது

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: Nothing
ta: ஏதுமில்லை
