Owl Carousel (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: Items
et: Kirjed

en: next
et: järgmine

en: Navigation
et: Menüü

en: About
et: Programmist

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
