Owl Carousel (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: Center
ca: Centre

en: Items
ca: Elements

en: next
ca: següent

en: Loop
ca: Bucle

en: Navigation
ca: Navegació

en: <None>
ca: <Cap>

en: About
ca: Detalls

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
