Owl Carousel (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: Center
da: Centreret

en: Items
da: Overskrifter

en: next
da: næste

en: prev
da: forrige

en: <None>
da: -Ingen-

en: About
da: Om

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Nothing
da: Intet

en: Responsive
da: Responsivt

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
