Owl Carousel (8.x-1.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Center
fi: Keskellä

en: Items
fi: Aiheet

en: next
fi: seuraava

en: Loop
fi: Kierros

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Fade
fi: Himmennä

en: <None>
fi: <Ei valintaa>

en: About
fi: Tietoja

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Responsive
fi: Responsiivinen
